Toernooiuitslagen 2017-2018

SDU-koppeltoernooi 25 november 2017

Ere-Overgangsklasse
1. Hans Dekker/Peter van der Graaf
2. Alex Karremans/Michel Velgersdijk
3. Mohamed Morsy/Eli Geron
4. Ruud Goutier/Ron de Wolf
5. Bert Kaptein/Gerard Kroon
6. Henk Karstel/Joop Brouwer
7. Rob de Jong/Ronald Beumer
Derde klasse
1. Peter Melet/Maarten Verpoort
2. Henk Hoitingh/Jan Willem Smits
3. Marijke Leonhardt/Peter van Haaren
4. Wil Hartkamp/Miranda Kruithof-Dekker
5. Hans Rompa/jan van Roon

Eerste/Tweede klasse
1. Bas Mullekes/Frank Wouters
2. Jacques Broodman/Fabian Harreveld
3. Osama Eldawy/Rob van Leeuwen
4. Paul van der Bol/Rob in 't Hout
5. Willem Kwappenberg/Peter Bredenhorst
 
TVZ-koppeltoernooi 14 januari 2018 

Ere-/Overgangsklasse poule A:
1. Richard Kuijper / Frans Kuijper
2. Alex Karremans / Michel Velgersdijk
3. Hans Dekker / Peter van der Graaf
4. Johan Roeters / Christian Blokpoel
5. Gerard Kroon / Peter Castenmiller
Ere-/Overgangsklasse, einduitslag:
1. Patrick Hansen / Joop Brouwer
2. Richard Kuijper / Frans Kuijper
3. Henk Holtkamp / Henk Karstel
4. Alex Karremans / Michel Velgersdijk
Eerste/Tweede klasse:
1. Osama Eldawy / Piet van Dam
2. Dennis Zalm / Paul van der Bol
3. Jacques Broodman / Fabian Harreveld
4. Rob van Leeuwen / Marianne Fresco
5. Bas Mullekes / Joop Roeters
6. Rob in 't Hout / Robin Robbemond
7. Chris van der Merwe / Arjan Ambachtsheer

Ere-/Overgangsklasse poule B:
1. Patrick Hansen / Joop Brouwer
2. Henk Holtkamp / Henk Karstel
3. Mohamed Morsy / Eli Geron
4. Wim Gerbrands / Marco Jager
5. Ron de Wolf / Kees Jonkman

 

 

 

Derde klasse:
1. Peter Melet / Maarten Verpoort
2. Peter van Haaren / Marijke Leonhardt
3. Peggy van Zundert / Miranda Kruithof-Dekker
4. Arie de Ruiter / Kees Spaans
5. Hans Rompa / Jan van Roon

 
UBT-Veteranentoernooi 10 februari 2018
Ereklasse
1.   Matthieu Wegh
2.   André Leijh
3.   Ruud Goutier
3.   Ronald Beumer
5.   Hans Vierling
6.   Henk Karstel
7.   Peter van der Graaf
8.   Alex Karremans
9.   Hans Knijff
10. Rob de Jong
Eerste/Tweede klasse
1.   Thom Steenbergen
2.   Marjolein Wolthoorn
3.   Heleen Stappers
4.   Hans Polman
5.   Melissa Marie-Julie
6.   Geert Maatjes
7.   Charles van Lochem
8.   Peter Bredenhorst
9.   Chris van der Merwe
10. Jean-Michel Marie-Julie

Overgangsklasse
1. Eli Geron
2. Henk Fokké
3. Osama Eldawy
4. Evert Izeboud
5. Borzoo Nabet
6. Gerard Kroon
7. Wim Gerbrands

Derde klasse
1. Josine van der Koogh
2. Marijke Leonhardt
3. Peter van Haaren
4. Henk Hoitingh
5. Jan Willem Smits
6. Kokkie van Leeuwe

 
UBT-kampioenschappen 18 maart 2018

Enkel – Ereklasse
1. Jean-Pierre Chateau (EOB)
2. Gaby Groenheide (SVGT)
3. Thomas Beuman (SEL)
3. Hans Knijff (SALM)
Enkel – Overgangsklasse
1. Peter Kopetzky (TTVB)
2. Marco Jager (SALM)
3. Henk Fokké (TTVB)
Enkel – Tweede klasse
1. Sander Hooykaas (VVV)
2. Agnes Slijper (TTVB)
3. Marianne Fresco (SVGT)
Enkel – Derde klasse
1. Marijke Leonhardt (SDU)
2. Erik Jan Vink (VVV)
3. Josine van der Koogh (VVV)

Dubbel – A-klasse
1. Henk Holtkamp/Piet Roodenrijs (SVGT)
2. Thomas Beuman/Tim Bellekom (SEL)
3. Matthieu Wegh/Henk Fokké (TTVB)
3. Hans Dekker/Henk Karstel (SDU/SVGT)
Dubbel – B-klasse
1. André de Knegt/Peter Kopetzky (TTVB)
2. Heleen Stappers/Geert Maatjes (VVV/SDU)
3. Zibi Pulak/Kevin Turk (SEL)

 

 

 

 
 
 
 
Tornooiuitslagen 2016-2017

EOB-toernooi 24 september 2016

 Ereklasse
1. Jean-Pierre Chateau
2. Michel Velgersdijk
3. Christian Stocker
Overgangsklasse
1. Miriam van der Poel
2. Eli Geron
3. Rob de Jong 
Eerste/Tweede klasse
1. Yuhuan Xu
2. Betty Yang
3. Ymke Thomas 

SDU–Koppeltoernooi 8 november 2016

Ere-/Overgangsklasse
Poule A:
1. Rob Devilee/Michel Velgersdijk
2. Peter van der Graaf/Hans Dekker
3. Ruud Goutier/Kees Jonkman
4. Augusto Ramirez/Marco de Jager
5. Ronald Beumer/Marianne Fresco
6. Rob van der Bol/Bas Mullekes
Ere-/Overgangsklasse
Finaleronde:
1. Rob Devilee/Michel Velgersdijk
2. Bert Kaptein/Eli Geron
3. Peter van der Graaf/Hans Dekker
4. Henk Karstel/Geurt Thomas

Ere-/Overgangsklasse
Poule B:
1. Bert Kaptein/Eli Geron
2. Henk Karstel/Geurt Thomas
3. Mohamed Morsy/Gerard Kroon
4. Richard Kuijper/Joop Brouwer
5. Cees Pater/Rob de Jong 

Eerste/Tweede klasse.
1.Piet Duijndam/Osama Eldawy
2. Dennis Zalm/Joop Roeters
3. Paul van der Bol/Rob in 't Hout
4. Jacques Broodman/Fabian Harreveld
5. Paul Veldhuis/Nel Dekker

UBT-Veteranentoernooi 10 december 2016

Categorie A
1. Jean-Pierre Chateau
2. Hans Vierling
3. Alex Karremans
4. Dick Hoogendam
5. Ruud Goutier
6. Peter van der Graaf
7. Hans Dekker
8. Christian Stocker
9. Michel Velgersdijk
10. Robin Pay
11. Geurt Thomas
Categorie B
1. Miriam van der Poel
2. Hans Knijff
3. Ronald Beumer
4. Jan Duijndam
5. Borzoo Nabet
6. Evert Izeboud
7. Eli Geron
8. Rob Rameswar
9. Gerard Kroon
10. Bas Mullekes
11. Rob de Jong
12. Frank Wouters
13. Cees Pater 
Categorie C
1. Marjolein Wolthoorn
2. Willem Kwappenberg
3. Jan Willem Smits
4. Thom Steenbergen
5. Jacques Broodman
6. Marijke Leonhardt
7. Peter van Haaren
8. Henk Hoitingh
9. Cor van 't Walserveen
10. Nel Dekker 

TVZ-koppeltoernooi 8 januari 2017

Ere-/Overgangsklasse
1. Patrick Hansen / Michel Salome
2. Peter van der Graaf / Gerard Kroon
3. Tim Bellekom / Thomas Beuman
Derde klasse
1. Marijke Leonhardt / Peter van Haaren
2. Giovanni Jobse / Corry Vink
3. Kokkie van Leeuwe / Hans Rompa

Eerste/Tweede klasse
1. Thom Steenbergen / Willem Kwappenberg
2. Marco Jager / Osama Eldawy
3. Paul van der Bol / Marjolein Wolthoorn

UBT-kampioenschappen 19 maart 2017

Enkel - Ereklasse
1. Marcel Tichelaar
2. Michel Salome
3. Jean-Pierre Chateau
3. Thomas Beuman
Enkel – Tweede klasse
1. Thom Steenbergen
2. Jacques Broodman
3. Fabian Harreveld
Enkel – Overgangsklasse
1. Eli Geron
2. Mohamed Morsy
3. Rob ter Horst

Enkel – Derde klasse
1. Corry Vink
2. Peggy van Zundert
3. Miranda Dekker
Enkel – Eerste klasse
1. Marco Jager
2. Ciprian Mazilu
3. Heleen Stappers
Dubbel – Ereklasse
1. Peter van der Graaf / Hans Dekker
2. Ruud Goutier / Hans Knijff
3. Peter Lin / Marcel Tichelaar
3. Henk Holtkamp / Piet Roodenrijs
Dubbel – Eerste klasse
1. Betty Yang / Geurt Thomas
2. Augusto Ramirez / Osama Eldawy
3. Edgar van der Meer / Cees van Lochem
Dubbel – Overgangsklasse
1. Mohamed Morsy / Eli Geron
2. Rob de Jong / Ronald Beumer
3. Johan Roeters / Eef te Pas

Dubbel – Tweede klasse
1. Dennis Zalm / Paul van der Bol
2. Sander Hooykaas / Ronald Polman
3. Willem Kwappenberg / Thom Steenbergen

Paul en Greetje Lunchtoernooi 23 april 2017

Groep A
1. André Leijh
2. Alex Karremans
3. Hans Dekker
Groep B
1. Ron de Wolf
2. Rob de Jong
3. Edgar van der Meer
Groep C
1. Augusto Ramirez
2. Agnes Slijper
3. Cees van Lochem

 

Toernooiuitslagen 2015-2016

SDU–Koppeltoernooi 1 november 2015

Ere-/Overgangsklasse poule A
1. Tim Bellekom/Thomas Beuman
2. Hans Dekker/Peter van der Graaf
3. Hans Vierling/Jan van Nobelen
4. Mohamed Morsy/Bert Kaptein
5. Ruud Goutier/Ron de Wolf
6. Henk Holtkamp/Henk Karstel
7. Alex Karremans/Michel Velgersdijk
Ere-/Overgangsklasse finales
1. Tim Bellekom/Thomas Beuman
2. Nico van Houten/Joop Brouwer
3. Hans Dekker/Peter van der Graaf
4. Gerard Kroon/Eli Geron
Eerste/Tweede klasse
1. Richard Kuipers/Rob van der Bol
2. Niels Ruiterman/Augusto Ramirez
3. Piet Duijndam/Osama Eldawy
4. Frank Wouters/Bas Mullekes
5. Cees Pater/Rob van Leeuwen
6. Geert Maatjes/Bert de Kleine
7. Joop Roeters/Rob in 't Hout

 

Ere-/Overgangsklasse poule B
1. Nico van Houten/Joop Brouwer
2. Gerard Kroon/Eli Geron
3. Miriam van der Poel/Eddie Chandler
4. Michel Salome/Danny Kok
5. Ronald Beumer/Marianne Fresco
6. Rob de Jong/Jan van der Sloot






Derde klasse
1. Jacques Broodman/Paul Veldhuis
2. Maarten Verpoort/Louis Groenendijk
3. Wil Hartkamp/Fabian Harrevelt
4. Nel Dekker/Henk van der Ark
5. Miranda Dekker/Dennis Pauli

 

UBT-Veteranentoernooi 12 december 2015

Ereklasse
1.   Jean-Pierre Chateau
2.   Alex Karremans
3.   Miriam van der Poel
3.   Michel Velgersdijk
5.   Ruud Goutier
6.   Mohamed Morsy
7.   Gaby Groenheide
8.   Henk Fokké
9.   Frans Meurs
10. Christian Stocker
11. Eddie Chandler
Eerste/Tweede klasse
1.   Heleen Stappers
2.   Nicole Ginder
3.   Joop Roeters
4.   Osama Eldawy
5.   Agnes Slijper
6.   Bas Mullekes
7.   Geert Maatjes


EOB

SDU
FRM
VEW
SDU
SVGT
TTVB
SALM
EOB
SDU

VVV
VVV
TVZ
SALM
TTVB
TVZ
SDU

Overgangsklasse
1.   Eli Geron
2.   Peter van der Graaf
3.   Gerard Kroon
4.   Rob Devilee
5.   Hans Knijff
6.   Ronald Beumer
7.   Ron de Wolf
8.   Jan Duijndam
9.   Evert Izeboud
      Borzoo Nabet
11. Rob Rameswar
Derde klasse
1.   Fabian Harrevelt
2.   Hans Polman
3.   Peter van Haaren
4.   Nel Dekker
5.   Marijke Leonhardt
6.   Josine van der Koogh
7.   Kokkie van Leeuwe


SDU
SDU
SDU
SALM
SALM
SVGT
VEW
SALM
VVV
VVV
VVV

SDU
VVV
VVV
SDU
FRM
VVV


TVZ-koppeltoernooi 10 januari 2016

Ere-/Overgangsklasse
A1. Patrick Hansen/Joop Hansen
A2. Rob Devilee/Michel Velgersdijk
B1. Tim Bellekom/Thomas Beuman
B2. Michel Salome/Danny Kok
Na de (kruis-)finales:
1. Patrick Hansen/Joop Hansen
2. Tim Bellekom/Thomas Beuman
3. Rob Devilee/Michel Velgersdijk

Eerste/Tweede klasse
1. Niels Ruiterman/Augusto Ramirez
2. Marco Jager/Osama Eldawy
3. Kevin Turk/Richard Deighton

Derde klasse
1. Jacques Broodman/Paul Veldhuis
2. Maarten Verpoort/Louis Groenendijk
3. Fabian Harrevelt/Leo Noordijk


UBT-kampioenschappen 13 maart 2016
Enkeltoernooi

Ereklasse
1. Marcel Tichelaar
2. Mitch Wittenberg
3. Patrick Hansen
3. Dylan Wittenberg
Eerste klasse
1. Zibi Pulak
2. Frank Wouters
3. Kevin Turk
Derde klasse
1. Charles van Lochem
2. Jan Willem Smits
3. Nel Dekker


TTVB
SALM
TVZ
SALM

SEL
TVZ
SEL

VVV
VVV
SDU

 

Overgangsklasse
1. Gaby Groenheide
2. Gerard Kroon
3. Hans Dekker
Tweede klasse
1. Heleen Stappers
2. Önder Baytar
3. Osama Eldawy


SVGT
SDU
SDU

VVV
EOB
SALM

Dubbeltoernooi

Ereklasse
1. Jean Pierre Chateau/Zsolt Vehrer
2. Marcel Tichelaar/Peter Lin
3. Piet Roodenrijs/Frans Kuijper
3. Michel Velgersdijk/Rob Devilee
Eerste klasse
1. Zibi Pulak/Kevin Turk
2. Marco Jager/Niels Ruiterman
3. Piet Duijndam/Osama Eldawy
Derde klasse
1. Charles van Lochem/Jan Willem Smits
2. Josine van der Koogh/Remco Bruijne
3. Marijke Leonhardt/Peter van Haaren

Overgangsklasse
1. Peter van der Graaf/Hans Dekker
2. Gaby Groenheide/Henk Karstel
3. Ruud Goutier/Ron de Wolf
Tweede klasse
1. Ciprian Mazilu/Önder Baytar
2. Heleen Stappers/Ton Bustin
3. Paul van der Bol/Dennis Zalm




Paul en Greetje Lunchtoernooi 17 april 2016

Poule A
1. Marcel Tichelaar
2. Ruud Goutier
3. André Leijh

Poule B
1. Edgar van der Meer
2. Ronald Beumer
3. Rob de Jong

Poule C
1. Ciprian Mazilu
2. Augusto Ramirez
3. Bert de Kleine



Toernooiuitslagen 2014-2015

SDU–Arie Pors Koppeltoernooi
9 november 2014

Ere-/Overgangsklas A
1. Jean Pierre Chateau/Patrick Diot
2. Ruud Goutier/Ron de Wolf
3. Miriam v.d. Poel/Eddie Chandler
4. Michel Salome/Danny Kok
5. Henk Karstel/Jeannette v.d. Valk
6. Ronald Beumer/Cees Pater
Ere-/Overgangsklas Finales
1. Henk Holtkamp/Raymond Nengerman
2. Jean Pierre Chateau/Patrick Diot
3. Alex Karremans/Michel Velgersdijk
4. Ruud Goutier/Ron de Wolf
Eerste/Tweede klas
1. Gerard Kroon/Eli Geron
2. Bas Mullekes/Rob v.d. Bol
3. Marijke Leonhardt/Augusto Ramirez
4. Geert Maatjes/Mido Eldeep

Ere-/Overgangsklas B
1. Henk Holtkamp/Raymond Nengerman
2. Alex Karremans/Michel Velgersdijk
3. Hans Dekker/Peter v.d. Graaf
4. Mohamed Morsy/Bert Kaptein
5. Hans Vierling/Jan van Nobelen





Derde klas
1. Jacques Broodman/Fabian Harrevelt
2. Giovanni Jobse/Corry Vink
3. Wil Hartkamp/Paul Veldhuis
4. Nel Dekker/Miranda Dekker
5. Els Roodenrijs/Francis Karstel

 
UBT-Veteranentoernooi13 december 2014

Ereklasse
1.  Alex Karremans
2.  Ruud Goutier
3.  John Klappers
4.  Dick Hoogendam
5.  Henk Fokké
6.  Henk Karstel
7.  Michel Velgersdijk



Overgangsklasse
1.   Hans Dekker
2.   Hans Knijff
3.   Jan Duijndam
4.   Ron de Wolf
5.   Rob de Jong
6.   Evert Izeboud
7.   Borzoo Nabet
8.   Jan van der Sloot
9.   Ymke Thomas
10. Ronald Beumer
11. Geurt Thomas

Eerste klasse
1. Rob Devilee
2. Eli Geron
3. Mark van 't Walderveen
4. Thom Steenbergen
5. Geert Maatjes
6. Joop Roeters
Tweede/Derde klasse
1. Bert de Kleine
2. Nicole Ginder
3. Marijke Leonhardt
4. Jan Willem Smits
5. Peter van Haaren

TVZ-koppeltoernooi1 februari 2015

Ere-/Overgangsklas:
1. Patrick Hansen/Joop Hansen
2. Alex Karremans/Michel Velgersdijk
3. Nico van Houten/Joop Brouwer
4. Eef te Pas/Johan Roeters
5. Michel Salome/Danny Kok
6. Mohamed Morsy/Bert Kaptein
7. Ruud Goutier/Kees Jonkman
8. Ronald Beumer/Marianne Fresco

Eerste/Tweede klas:
1. Richard Kuiper/Rob v.d. Bol
2. Gerard Kroon/Geert Maatjes
3. Eli Geron/Mido Eldeep
4. Augusto Ramirez/Marijke Leonhardt
5. Bas Mullekes/Joop Roeters
Derde klas:
1. Jacques Broodman/Paul Veldhuis
2. Corry Vink/Giovanni Jobse
3. Fabian Harrevelt/Leo Noordijk
4. Hans Overvoorde/Louis Groenendijk

UBT-kampioenschappen15 maart 2015
Enkeltoernooi

Ereklasse
1. Patrick Hansen
2. Raymond Nengerman
3. Ivo van Middelkoop
3. Henk Fokké
Eerste klasse
1. Eli Geron
2. Gerard Kroon
3. Kevin Turk
Derde klasse
1. Jacques Broodman
2. Charles van Lochem
3. Ronald Polman

Overgangsklasse
1. Eef te Pas
2. Johan Roeters
3. Rob Devilee
3. Hans Knijff
Tweede klasse
1. Heleen Stappers
2. Bert de Kleine
3. Piet Duijndam

Dubbeltoernooi

Ereklasse
1. Henk Holtkamp/Raymond Nengerman
2. Tim Bellekom/Thomas Beuman
3. Marcel Tichelaar/Peter Lin
3. Joop en Patrick Hansen
Eerste klasse
1. Rob Devilee/Lenie Heijnen
2. Eli Geron/Mido Eldeep
3. Augusto Ramirez/Rob Hage

Overgangsklasse
1. Ron de Wolf/Ruud Goutier
2. Geurt Thomas/Paul Bakker Schut
3. Mohamed Morsy/Gerard Kroon
Tweede klasse
1. Agnes Slijper/Bert de Kleine
2. Heleen Stappers/Sonja Langelaan
Derde klasse
1. Corrie Vink/Giovanni Jobse
2. Fabian Harrevelt/Jacques Broodman
3. Charles van Lochem/Jan Willem Smits

TTVB - lunchtoernooi12 april 2015

Ere-, Overgangs- en 1e klas
1. Michel Salome
2. André Leijh
3. Henk Fokké

2e en 3e klas
1. Jozef Jabbarzadeh
2. Augusto Ramirez
3. Bert de Kleine

We hebben 67 gasten en geen leden online

Sponsoren